Co oferuje mPay w swojej nowej ofercie pożyczkowej

W dobie udogodnień cyfrowych, coraz więcej osób szuka prostych i szybkich rozwiązań na osiągnięcie założonego celu czy potrzeb. Odpowiedzią na to stało się między innymi stworzenie aplikacji umożliwiających zakup wielu usług w jednym miejscu. Należą do nich np. skycash czy mpay.

Mpay umożliwia zakup biletów na komunikację miejską, regulowanie opłat w strefie płatnego parkowania, zakup doładowań telefonicznych oraz do gier i platform streamingowych, nadawanie przesyłek kurierskich czy przekazywanie płatności innemu użytkownikowi aplikacji. Obecnie do pakietu usług dołączyła możliwość pozyskania pożyczki za pośrednictwem dedykowanej platformy pożyczkowej. Cały proces udzielenia finansowania dostępny jest w aplikacji praktycznie od razu, a co ważniejsze – proponuje ona już konkretną decyzję udzielenia pożyczki, a nie jedynie propozycję, która wymaga weryfikacji naszej zdolności.

Aby skorzystać z takiej pożyczki jedyne czego potrzebujemy to posiadanie zainstalowanej na telefonie aplikacji mpay. Nie ma konieczności przesyłania dokumentów, potwierdzania zarobku lub dokonywania przelewu weryfikacyjnego.

Zapytacie jak to wszystko działa? Od razu dostajecie w aplikacji oferty, której decyzja pozytywna jest już potwierdzona, a następnie po wprowadzeniu wnioskowanej kwoty, uzyskujecie ją na swoje konto. W aplikacji jest również możliwość śledzenia historii takiej pożyczki jak np. to czy rata jest opłacona. Przyznane środki trafiają na nasze konto w aplikacji, jednak jest możliwość ich przelania na swoje konto osobiste w banku lub wypłatę w formie gotówki w placówce np. Poczty.

Udzielona pożyczka jest bezpieczna, i podobnie jak pożyczki bankowe, podlega nadzorowi przez Komisję Nadzoru Finansowego. Mpay oferuje w tej chwili pożyczki jednego partnera, ale planowane są również oferty z innych znanych podmiotów finansowych. W chwili obecnej w aplikacji uzyskamy dofinansowanie do 10 tys zł.

Jeśli zatem jesteście zainteresowani uproszczoną metodą otrzymania dodatkowej „gotówki” warto rozważyć korzystanie z aplikacji. Stanowi ona alternatywę dla klasycznej oferty banków czy instytucji pozabankowych, a jeśli dodatkowo zależy nam głównie na czasie i łatwości uzyskania pożyczki – tym bardziej mpay może być dobrą opcją.